Czy można stworzyć nową markę „Alchemii Modelarskiej” bez powielania produktów konkurencji? W dzisiejszych czasach, kiedy trwa ostra konkurencja miedzy producentami farb i postarzaczy modelarskich wydawać się to może zadaniem ponad miarę. Na przekór temu patowi idzie polska firma Modelarski Świat, producent marki Modeller’s World. Oto ostatnie nowości z tej serii produktów do weatheringu.Modeller’s World wyróżnia się całkowitym brakiem przesady, nie mnoży odcieni i zestawów. Podstawowe washe i pigmenty to ledwie kilkanaście-dwadzieścia parę najważniejszych odcieni. Wyróżniają się jakością, która odpowiada designowi opakowań. Tak więc ładny wygląd nie zmyli kupującego, produkt jest pierwsza klasa. Na opakowaniu każdy kolor jest odpowiednio opisany, znajdziemy dodatkowo propozycje zastosowań. W ostatnim miesiącu do sprzedaży wprowadzono cztery ciekawe produkty.

Nowości Modeller’s World

  • Pierwszym z nich jest MWC002 Pigment Cement 50ml. To większa, ekonomiczna wersja opakowania. Pigment sement świetnie nadaje sie do utrwalania na dioramie sypkich materiałów: do pigmentów, gipsu albo piasku. Świetnie nadaje się do robienia błota w ciemnego pigmentu. Ciekawe czy chwyci także static grass?
  • Drugi to MWT002 Oils Thinner & Cleaner 100ml, łagodny dla otoczenia (bezwonny) rozcieńczalnik do modelarskich farb olejnych i emaliowych. Doskonale rozcieńczy samodzielnie przygotowane washe i filtry modelarskie.
  • Chyba najciekawszy z ostatnich nowości jest MWT003 Leveling Thinner for brush painting 100ml. To nietypowy rozcieńczalnik akrylowy, wspomagający malowanie modeli pędzlem. Pierwszym jego zastosowaniem jest wygładzenie śladów pędzla. Poza tym nadaje lekka przejrzystość malowanej powłoce (zamiast nierównych smug, jednolita powierzchnia). Przyda się także do cieniowania figurek i malowania akrylowych półprzejrzystych glaze’ow.
  • Ostatni, ale równie ważny to przedstawiciel modelarskich kosmetyków, MWT006 Brush Care Shampoo 100ml czyli szampon do „pielęgnacji” pędzli.

Oferta Modeller’s World to

  • 23 pigmenty
  • 12 washy
  • rozcieńczalniki i kleje

Zobacz wszystkie w sklepie Arma Hobby

Modellers World na www.modelpaint.pl

 

5 1 vote
Article Rating