Serwis modelarski www.modelpaint.pl jest skierowany do modelarzy plastikowych zainteresowanych doskonaleniem swojego warsztatu. Zawiera porady dotyczące malowania modeli, weatheringu i innych interesujących modelarzy tematów.

Misją serwisu www.modelpaint.pl jest szybkie i proste przedstawianie modelarzom wszelkich informacji potrzebnych do pomalowania modeli do sklejania. Chcemy dostarczać rzetelnych informacji na temat dostępnych produktów i metod ich stosowania.

Gorąco zapraszamy do komentowania artykułów i udostępniania linków do ich w social media. Jeżeli coś w artykule z serwisu www.modelpaint.pl wymaga wyjaśnienia – zadaj pytanie lub podaj wyjaśnienie w komentarzu pod artykułem. Komentarze są moderowanie i niemerytoryczna dyskusja i prywatne wojny są bezlitośnie kasowane.

Serwis www.modelpaint.pl powstał jako rozwinięcie zamkniętego serwisu www.lifecolor.pl, po którym odziedziczył część artykułów. Serwis poświęcony jest wszelkim rodzajom farb i technikom modelarskich. Właściciel serwisu prowadzi sklep modelarski www.armahobby.pl i jest dystrybutorem farb Hataka Hobby.

Właściciel Strony

Serwis modelarski www.modelpaint.pl jest własnością firmy:

Arma Hobby S.C.

Ostrobramska 101/221, 04-041 Warszawa

Tel.: 22 409 1971

NIP 1132870299

REGON 146945084

email:

Prawa Autorskie

Zawartość serwisu jest chroniona prawem autorskim.

©2017 Arma Hobby SC oraz autorów wpisów i autorów innych zamieszczonych utworów. Wykorzystanie zamieszczonych materiałów bez zgody właścicieli praw autorskich jest zabronione.

Filmy z youtube i innych serwisów udostępniających wideo zostały zamieszczone zgodnie z regulaminem, licencją i ustawieniami udostępniania tych serwisów.

Znaki towarowe, nazwy firm i zdjęcia produktów należą do ich właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych.

Współpraca

Z serwisem współpracuje grupa stałych autorów, oraz autorzy gościnni, których wpisy są publikowane przez Model Paint.

Z radością otworzymy łamy serwisu dla modelarzy pragnących współtworzyć jego treść. Jeżeli chcesz przygotować artykuł poradnikowy, recenzję, artykuł o zasadach malowania i oznakowania – skontaktuj się emailowo i prześlij swoje propozycje.