Arma Hobby coraz śmielej wchodzi w skale 1/48. Na początku czerwca w ofercie firmy pojawi się drugi model samolotu w tej skali. Po PZL P.11c do rak modelarzy trafi Hurricane MK IIc.

Co znajdziesz w pudełku modelu?

Zamawiając nowy model legendarnego Hurricane Mk IIc w skali 1/48 Arma Hobby staniesz się właścicielem najwierniejszej kopii tego samolotu dostępnej na rynku modeli plastikowych – we wszystkich skalach.

W zestawie otrzymujesz model bardzo realistycznie oddający powierzchnie samolotu: ugięcia płótna, delikatne linie podziału, wklęsłe i wypukłe nity (jak w oryginale). Wnętrze kabiny i luków podwozia zaskoczy Cię bogactwem detali konstrukcji i wyposażenia.

Skleisz go łatwo i przyjemnie dzięki inteligentnemu zaprojektowaniu i dobremu spasowaniu części – dla modelarzy przez modelarzy!

Sklejony model pomalujesz w jeden z trzech różnorodnych kamuflaży z oznaczeniami wybitnych pilotów myśliwskich – dzięki znakomitym kalkomaniom Techmodu.

Jeśli podobały Ci się modele Hurricane Mk I i Mk II b/c Arma Hobby w skali 1/72, powszechnie uznane za najlepsze na rynku, model w skali 1/48 zadziwi Cię jeszcze większym bogactwem detali i precyzją ich oddania.

Arma Hobby zapowiada model P.11c w skali 1/48!

Warianty kamuflażu i oznaczeń

  • Hurricane Mk. IIC “Night Intruder”, BE581/JX-E, 1 Dywizjon RAF, Tangmere, maj 1942 r., pilot F/L Karel Kuttelwascher

  • Hurricane Mk.IIC Z3152/FM-A. 257 Dywizjon RAF. Pilot S/Ldr Robert Stanford Tuck DSO, DFC & Two Bars, AFC. Lotnisko RAF Coltishall, maj 1941 r.

  • Hurricane Mk.IIC LF644/WC-D. 309 Dywizjon PAF. Lotnisko RAF Drem, maj-lipiec 1944 r.

Zobacz więcej:

Kup model Hurricane Mk IIc w skali 1/48 w promocji online w sklepie Armahobby!

Przedsprzedaż 1/48 Hurricane Mk IIc ruszyła!

Hurricane Mk II C w skali 1/48 – rendery ramek modelu

 

0 0 votes
Article Rating