Od początku 2017r. modelarze działający w Koszalińskim Plutonie Modelarskim dokonują przeglądu nowości modelarskich. Zestawienia te są prezentowane co dwa miesiące. Na początku lipca opublikowano kolejne z nich obejmujące okres od maja do końca czerwca bieżącego roku.

Był to bardzo ciekawy i dosyć gorący okres jeśli chodzi o premiery. Dotyczy to zwłaszcza modeli bo tych pojawiło się sporo. Do modeli Karasi z IBG Models oraz PZL P.7a z Arma Hobby dołączyła firma Techmod, prezentując model hydroplanu  FF-33E w skali 1/48. Ponadto doszły kolejne ciekawe propozycje lotnicze (AWC, Mirage Hobby), broni pancernej (IBG Models) i okrętów (AJM, Niko). Ponieważ sporo ciekawego działo się również w modelarstwie kartonowym i kolejowym, zrozumiałe, że znalazło to odzwierciedlenie modelarzy z Koszalina.

Zobacz więcej na Koszalińskim Portalu Modelarskim link

W ich zestawieniu, nie zabrakło także nowych propozycji jeśli chodzi o akcesoria i chemię modelarską. Modelarze z KPM-u zapraszają zatem do lektury i jednocześnie kierują apel propozycję, do producentów, dystrybutorów i modelarzy: Jeżeli ktoś posiada informację o nowych producentach, modelach czy akcesoriach Koszaliński Pluton Modelarski prosi o takie informacje, w celu ujęcia ich w kolejnych przeglądach nowości.
0 0 votes
Article Rating