Nowe, ekscytujące modele Eduarda trafiają właśnie do sprzedaży w sklepach modelarskich. Nowości czeskiego producenta dotrą do Arma Hobby w okolicach Dnia Wojska Polskiego. Zobacz już teraz co będzie dostępne i zamów w przedsprzedaży.

Sierpniowe nowości Eduard

W tym miesiącu mamy świetny wybór nowych modeli oraz tzw „przepaków” (nowych edycji modeli innych producentów) w obydwóch popularnych skalach modelarskich 1/72 i 1/48. link.

Nowe formy:

  • 11175 WILDER CAT 1/48 Limited edition
  • 70155 Bf 109F-4 1/72 Profipack

Nowe pudełka starych modeli:

  • 84191 A6M3 Zero Type 32 1/48 Weekend edition
  • 70142 MiG-21MF Fighter Bomber 1/72 Profipack

Przepak (Kinetic):

  • 11169 THE ZIPPER 1/48 Limited edition

Zobacz modele w przedsprzedażyZobacz modele Eduard

Modele Plastikowe Eduard

Eduard to ceniona firma modelarska znana z produkcji wysokiej jakości zestawów modelarskich i akcesoriów. Oto kilka zalet modeli firmy Eduard:

  1. Szczegółowość: Modele Eduard są znane z niezwykle wysokiego poziomu szczegółowości. Dbają o najmniejsze detale, co pozwala na stworzenie realistycznych replik modeli.
  2. Wysoka Jakość Formy: Formy używane do produkcji modeli Eduard są starannie wykonane, co przekłada się na doskonałe dopasowanie i pasowanie części.
  3. Akcesoria i Ulepszenia: Firma Eduard oferuje szeroki wybór akcesoriów modelarskich, takich jak fototrawione elementy, maski malarskie, dodatkowe detale i wiele więcej, które pozwalają dodać jeszcze większy poziom detali i realizmu do modelu.
  4. Instrukcje Montażu: Instrukcje dołączone do modeli Eduard są zazwyczaj klarowne i krok po kroku, co ułatwia montaż nawet początkującym modelarzom.
  5. Innowacje Technologiczne: Firma Eduard często wprowadza nowe technologie i rozwiązania do produkcji modeli, co może poprawić jakość i łatwość montażu.
  6. Różnorodność Tematów: Eduard produkuje modele z różnych okresów historycznych i kategorii, takie jak lotnictwo, pojazdy lądowe i wiele innych. To daje modelarzom szeroki wybór tematów do wyboru.
  7. Wsparcie Społeczności: Eduard posiada aktywną społeczność modelarską, w tym fora internetowe, gdzie modelarze mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, poradami i pomysłami.
  8. Renoma i Uznanie: Firma Eduard cieszy się dobrym renomą i uznaniem w społeczności modelarskiej, co może stanowić pewność co do jakości produktów.
  9. Zestawy „Weekend Edition”: Eduard oferuje również zestawy „Weekend Edition”, które zawierają podstawową wersję modelu bez dodatkowych akcesoriów, co może być korzystne dla początkujących modelarzy lub osób, które chcą zacząć od prostszego projektu.
  10. Seria „Profipack” i „Limited Edition”: Firma Eduard oferuje serię modeli oznaczonych jako „Profipack” i „Limited Edition”. W ramach serii „Profipack”, modele są zwykle dostarczane z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak fototrawione elementy, maski malarskie i instrukcje krok po kroku, które pozwalają na stworzenie modelu o jeszcze wyższym poziomie detali i realizmu. Wersje „Limited Edition” to zestawy zawierające dodatkowe elementy lub opcje konfiguracyjne, które mogą obejmować różne wersje malowania, dodatkowe detale czy inne ekskluzywne elementy. Oba rodzaje zestawów są odpowiednie zarówno dla zaawansowanych modelarzy, którzy chcą osiągnąć najwyższy poziom detali, jak i dla tych, którzy chcą cieszyć się bardziej zaawansowanymi opcjami konstrukcyjnymi. Seria „Profipack” i „Limited Edition” dodatkowo podkreśla innowacyjny i elastyczny charakter Eduard jako producenta modeli.

Opinie o modelach mogą się różnić w zależności od indywidualnych doświadczeń i preferencji modelarzy. Eduard z pewnością ma wiele zalet, które przyciągają modelarzy z różnych poziomów umiejętności. Przed zakupem zawsze warto sprawdzić recenzje i opinie od innych modelarzy, aby uzyskać lepszy obraz na temat konkretnego zestawu modelarskiego.

0 0 votes
Article Rating