Jeżeli jesteś osobą, która od malowania modeli aerografem oczekuje najwyższej jakości, perfekcyjnej, cienkiej i gładkiej powierzchni bez uciążliwego czyszczenia sprzętu co kilka minut albo bez przeszywającego głowę zapachu rozcieńczalnika cellulozowego, to najprawdopodobniej zainteresuje Cię nowa seria lakierów Hataka Hobby.

Nie chcę Ci jednak sprzedawać tych farb, zanim sam nie przekonasz się o ich jakości. Dlatego mam dla Ciebie bezpłatne próbki lakierów modelarskich Hataka Hobby Orange Line:

  • rozcieńczalnik lakierów celulozowych Orange Line 17ml
  • czarny lakier celulozowy Orange Line 17ml

Zapisz się na newsletter aby je wypróbować! Wypełnij formularz na końcu artykułu.


Dlaczego chcę abyś je wypróbował?

Chciałbym, żebyś także ty mógł poczuć niesamowitą wygodę malowania modelu aerografem. Bez ciągłego zatykania dyszy i konieczności czyszczenia sprzętu.  Zobacz pełne pokrycie kolorem przy nałożeniu cieniutkiej warstwy lakieru. Ciesz się dotykiem perfekcyjnie gładkiej powierzchni modelu i zobacz najdrobniejsze detale doskonale widoczne spod powłoki malarskiej lakierów Hataka Hobby. Na nich będziesz mógł wykonać wysmakowany weathering, który jeszcze bardziej podkreśli najdrobniejsze części modelu.

Jeżeli ze względu na zapach rozcieńczalnika i kręcenie nosem przez domowników musiałeś wybierać farby akrylowe – teraz nie będzie już to konieczne! Nie musisz już iść na kompromis!

Niech zaskoczy Cię łagodny, nieporównywalnie słabszy niż podobnego japońskiego produktu, zapach rozcieńczalnika i farb. Teraz domownicy prawdopodobnie nie zauważą nawet, że malujesz (chyba że masz głośną sprężarkę). Lekki szum nakładanej natryskowo farby – tylko to będzie świadczyło o odbywaniu przez Ciebie mistrzowskiej sesji malarskiej.

Jeżeli używasz już dobrych lakierów innych producentów, ciesz się, że nie musisz nawet zmieniać przyzwyczajeń. Rozcieńczalnik do lakierów Orange Line działa świetnie z lakierami i surfacerami innych producentów, z Japonii i ze Słowacji. Doskonale sprawdza się jako zamiennik rozcieńczalnika do lakierów najlepszego japońskiego producenta.

Jakie korzyści da Ci użycie Orange Line Hataka Hobby?

  • dobre krycie kolorem przy cienkiej warstwie lakieru
  • perfekcyjna, cienka i gładka powierzchnia po pomalowaniu modelu
  • doskonale widoczne spod lakieru nawet najdrobniejsze detale
  • malowanie bez zatykania aerografu i ciągłego czyszczenia dyszy
  • łagodny zapach rozcieńczalnika którego prawdopodobnie nie zauważą domownicy
  • rozcieńczalnik Orange Line obsłuży także lakiery i surfacery innych firm

Jak dostaniesz bezpłatne próbki?

Próbki dostaniesz bezpłatnie, przywiezie je kurier pocztex 48. Proszę Cię w zamian o dwie rzeczy. Pierwsza to zapłacenie mniej niż połowy kosztów wysyłki. Druga to wypełnienie ankiety i zapisanie się na newsletter.

Dostajesz farbę i rozcieńczalnik o wartości 22 zł i rabat 15% na kolejne zakupy. Płacisz 6,15 zł za wysyłkę kurierem (zamiast 12,50 zł)

Dlaczego robimy ankietę i zapisujemy na newsletter?

Ankieta to część dużego badania oczekiwań polskich modelarzy. Chcemy wiedzieć jakie dokładnie są Wasze potrzeby względem modeli i farb modelarskich. Wiemy, że najlepszym źródłem wiedzy są właśnie modelarze.

Subskrypcja newslettera nastąpi automatycznie przy wypełnianiu ankiety. Możesz ją zawiesić w każdym momencie. Jako bonus do subskrypcji dostaniesz roczny rabat 15% na modele, akcesoria i farby w sklepie Arma Hobby. Rabat zostanie przyznany po wysłaniu do Ciebie próbek lakierów Hataka Hobby.

Proszę wypełnij  ankietę, napisz swobodnie, bez skrępowania swoje odpowiedzi. Pytania są otwarte, każda uwaga, nawet najbardziej niestandardowa ma dla nas znaczenie. Dzięki Tobie lepiej zrozumiemy jakie są potrzeby rynku modelarskiego.

Wypełnij ankietę!

Po wypełnieniu ankiety zostaniesz przekierowany do zamówienia próbek w sklepie Arma Hobby (daj systemowi chwilę na połączenie). Koszt wysyłki kurierem 6,15 gr. Po wysyłce dostaniesz rabat 15% na kolejne zakupy przez cały rok.

Email

 

Imię

 

Nazwisko

 

Jakie modele sklejasz?

Dlaczego właśnie takie?

 

Jakimi farbami malujesz modele?

 

Dlaczego właśnie nimi?

 

Co Cię irytuje podczas sklejania modeli?

 

Zgadzam się z polityką prywatności